Przez śmiech do lepszego małżeństwa już w lipcu

Radio Chrześcijanin oraz Zb. Agape zaprasza na video konferencje „Przez śmiech do lepszego małżeństwa”. Odbędzie się 21 i 29 lipca. Wykłady zostały wygłoszone przez Marka Gungora. Jak to ujął wydawca „Najlepsza konferencja dla małżeństw od czasów epoki lodowcowej!” Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa (Laugh Your Way to a Better Marriage®) przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania.

Przez śmiech do lepszego małżeństwa nie jest jednak typowym seminarium dla małżeństw. Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że trudno będzie wam powstrzymać się od powtarzania ich wszystkim znajomym. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne. To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.

Dzięki konferencji przekonacie się osobiście, jak w praktyczny i humorystyczny sposób można mówić o życiu, miłości i małżeństwie.

• Opowieść o dwóch mózgach – będziecie konać ze śmiechu, słuchając, jak Mark wyjaśnia „prawa fizyki relacyjnej” – czyli to, co różni mężczyzn i kobiety, i z czego to wynika.
• Klucz do niesamowitego seksu – to sesja „dla dorosłych”, na którą czekaliście całe życie! Mark przedstawia pięć rzeczy, o których musi wiedzieć każde małżeństwo, by doświadczyć niesamowitego, przekraczającego wszelkie pojęcie współżycia seksualnego… nie przegapcie tego!
• Jak razem żyć i się nie pozabijać – dzięki tej sesji odkryjecie w swoim małżeństwie moc przebaczenia… albo, jak nazywa to Mark: wyzerowania.

2 terminy tej samej konferencji. Wybór należy do Ciebie.
21 (sobota) lipca
29 (niedziela) lipca

Rozpoczęcie o godz. 15.00. Zakończenie o godz. 20.30.

Wszystkie potrzebne informację znajdują się na stronie:

http://radiochrzescijanin.pl/siedlce/

Zapraszamy do udziału. Nie zapomnij zaprosić znajomych i oczywiście się zarejestrować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *