W czasie wakacji organizowane są trzy kluczowe wydarzenia skierowane bezpośrednio do nastolatków i młodych dorosłych.

Są nimi:
Konferencja Momentum, Start Camp oraz Konferencja Zdobywcy, która jest szkoleniem dla liderów.

Konferencja Momentum (Kołobrzeg, 8-13 lipca)

– to tygodniowa ogólnopolska konferencja łącząca nauczanie, modlitwę, duchowe przeżycia oraz działania ewangelizacyjne. Podczas tego wydarzenia setki młodych osób przeżywają dotyk żywego Boga, uwielbiają Go z entuzjazmem i podejmują decyzje odnoszące się do ich życia. Każdego dnia w mieście działają grupy ewangelizacyjne, komunikując ludziom, że można żyć inaczej. Przewidzieliśmy również czas na kąpiel i opalanie się nad pięknym polskim morzem.

Start Camp (Sulejów, 21-27 lipca)

– to obóz dla młodzieży w wieku 13-16 lat. Start jest miejscem, w którym młodzi ludzie przeżywają nawrócenie, chrzest w Duchu Świętym, i są nauczani jak pogłębiać swą relacje z Bogiem.

Konferencja Zdobywcy (Zakościele, 19-23 sierpnia)

– według opinii uczestników jest to jedno z najefektywniejszych seminariów szkoleniowych w Polsce. Bogata gama warsztatów tematycznych, wykłady na trzech poziomach zaawansowania, inspirujące uwielbienie oraz znani mówcy – to tylko część tego, co czeka uczestników konferencji. Dodatkowym atutem jest to, że konferencja odbywa się w miejscu, które pozwala połączyć szkolenie z wypoczynkiem.

Szczegółowe informacje dotyczące tych projektów oraz pozostałych działań Duszpasterstwa Młodzieży są zamieszczone na naszych stronach internetowych:
www.de-em.org | www.konferencjamomentum.pl | www.startcamp.pl | www.zdobywcy.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *