Wyjazd do Betlejem

Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjazd do Betlejem. Odbędzie się on 6 stycznia 2015r. Zainteresowani wzięciem udziały w interaktywnym spektaklu świątecznym mogą zgłaszać się bezpośrednio do Piotra Osłowskiego. Można też kontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz.

Betlejem “Podróż do Betlejem” to półtoragodzinne widowisko, na które składają się sceny towarzyszące narodzinom Jezusa Chrystusa. Rozgrywa się ono w pięknej, zimowej scenerii ośrodka Fundacji Proem w Zakościelu, w sali widowiskowej, w lesie, nad brzegiem rzeki, w malowniczej, stuletniej willi.

Widzowie są częścią przedstawienia. Gdy wchodzą do Betlejem nic już nie wyglada tak samo, ponieważ są przeniesieni w czasie 2 tysiące lat wstecz. Wędrując do Betlejem doświadczają wszystkimi zmysłami kultury ówczesnych czasów. Słuchają Świątecznego koncertu. Poznają postacie biblijne. Stają się świadkami ciekawych wydarzeń z ich codziennego życia oraz towarzyszą im w niezwykłej podróży do poznania prawdy o narodzeniu Mesjasza.

Więcej o spektaklu na stronie Fundacji PROEM – http://dobetlejem.proem.pl/

Koszt wyjazdu uzależniony od liczby uczestników jadących z Siedlec.

Koszt całkowity tzn. podróż w obie strony to tylko 55 zł. Przy większej liczbie cena może spaść do 42 zł.

Prosimy o szybką decyzję.
Kontakt TUTAJ

Wyjazd z Siedlec planowany jest na godz. 13.00-13.30.

Comments are closed.