Kefas 2013 – konferencja dla mężczyzn

Każdy może być fanem. Wystarczy trochę zaangażowania, koszulka i inne gadżety identyfikujące z daną drużyną czy idolem, znajomość odpowiednich przyśpiewek, polubiona strona na facebooku – no i gotowość do dopingowania – oczywiście zawsze z bezpiecznej odległości. A kiedy nasz idol zawiedzie albo znudzimy się nim – zawsze można się wycofać i.. znaleźć kolejnego. Każdy może być fanem. Nie każdy chce być naśladowcą. Bo naśladowanie kosztuje, wymaga pracy nad sobą i sprawia, że nasze życie się zmienia. A nie każdy chce się zmieniać.

Jeżeli ty chcesz i potrzebujesz zmiany – to zapraszamy cię do Chrześcijańskiego Centrum Fundacji Proem w Zakościelu w dniach 29.05-2.06.2013 na konferencję dla mężczyzn „Kefas – Więcej niż fan”. Wraz z Kylem Idlemanem, autorem bestsellerowej książki „Więcej niż fan”, będziemy wspólnie odkrywać co to znaczy być naśladowcą Chrystusa w codziennym życiu, a nie tylko niedzielnym fanem. Wykładom video Kyle’a towarzyszyć będą wykłady „na żywo” drugiego gościa, Briana Sitesa, jednego z liderów uwielbienia w kościele Southeast Christian w Louisville, KY.

Oprócz wykładów w programie m. in. męskie aktywności: (spływ ekstremalny, strzelanie, rąbanie, itp.) warsztaty oraz wyjątkowa okazja uczestnictwa w nagraniu wieczoru modlitwy i uwielbienia na CD zespołu exodus15 i zaproszonych gości.
Podczas trwania konferencji odbędzie się niezwykły, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju BIEG CENTURIONA czyli pięciokilometrowy bieg z przeszkodami po lasach, wodach i błotach Zakościela z metą w naszym lokalnym Betlejem.

Koszt konferencji 290 zł

Rejestracja w środę 29.05.2013 od godziny 16.00
Zakończenie w niedzielę 2.06.2013 podczas pikniku około godziny 15.00

Zapraszamy

Kontakt, rejestracja i pytania

Centrum Chrześcijańskie w Zakościelu:
Zakościele 80
97-215 Inowłódz
tel: 44 710 11 40
fax: 44 710 11 50

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *