Konferencję dla kobiet w Łukowie

Zapraszamy wszystkie kobiety i dziewczyny na konferencję dla kobiet, która odbędzie się 12 marca w Łukowie w hotelu Grochowski przy ul. Międzyrzeckiej 90. Konferencja będzie trwała w godzinach od 10.00 do 17.00.

Usługiwać będą:
Angelika Krzywodajć, która wraz z mężem Arkiem służą w zborze Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim. Angelika posiada zdolność odkrywania talentów i motywowa­nia ludzi do rozwoju w zakresie swoich obdarowań. Jej przesłania motywują i inspirują słuchaczy do pełnego pasji życia dla Boga.

Susanne Aanensen jest kobietą wiary, od lat służącą Bogu. Współpracuje z Euromission In­ternational jako jeden z liderów. Wierzy w przemianę życia poprzez Słowo Boże. Jej ka­zania nie pozostawiają obojętnym, zachęcają do odkrycia swojego przeznaczenia w Bogu.

Gościć będziemy również: Margritt Bakkevold, May Britt Torgersen i Liv Gunhild Lindland z Norwegii oraz Titie Tromp z Holandii.

Uwielbienie poprowadzą Grzegorz i Olga Kloc z zespołem.

Opłata konferencyjna to 45 zł w tym obiad oraz kawa i herbata w czasie przerw.

Prosimy o zgłaszanie swojego przybycia mailowo (euromission@hotmail.com) lub telefonicznie (604940375 lub 508184325) oraz dokonanie wpłaty na konto misji 33 1160 2202 0000 0000 4145 7040 z dopiskiem „konferencja kobiet”. Liczba miejsc jest ograni­czona więc prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się, najpóźniej do 27 lutego.

Istnieje również możliwość noclegu w cenie 30-40 zł, przy czym prosimy o wcześniejszą informację o ewentualnej rezerwacji miejsca.

A także dzień wcześniej, 11 marca o godz. 18.00 zapraszamy na wieczór muzyczny pt. „Tylko TY” w Hotelu Grochowski, ul. Międzyrzecka 90, Łuków.
Goście specjalni: Grzegorz Kloc i Olga Pruszkowska-Kloc – Spichlerz ,ex Sixteen, Christelle Germain – Spichlerz oraz inni.
Wstęp wolny z zaproszeniem (do odebrania u pastora). Bez zaproszenia 15 zł. /cena 15 zł. dotyczy tylko koncertu/

Zachęcamy również do zaproszenia na konferencję swoich znajomych i przyjaciółek, tak z kościoła, jak i spoza niego.

Pozdrawiamy serdecznie,
Małgorzata Siczek i Anna Snopek
Euromission Polska

P.S. Radio Chrześcijanin przygotowało prezenty dla uczestniczek konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *