Mick & Elli czyli mini koncert bluesowy

Do Polski za kilka tygodni z koncertami przyjeżdżają Mick & Elli. Będę grać m.in. w Warszawie. Trasie patronuje Radio Chrześcijanin. Kilka słów o zespole: Wychodzą oni z muzyką do ludzi, bo to jest dokładnie to miejsce, gdzie muzyka powinna być – z ludźmi.

Mick KałużnyMick & Elli zagrają i podzielą się świadectwem na niedzielnym nabożeństwie 12 kwietnia 2015r.
Zaczynamy o godz. 11.00.

Po nabożeństwie będzie okazja zakupić ich płyty po bardzo preferencyjnych cenach. Specjalnie dla nas za 1 egz. 20zł.

Zapraszamy

Elli Kałużny urodziła się w Szwajcarii, ale w jej żyłach płynie także krew francuska i włoska. Dorastała z muzyką i już jako dziecko pokochała śpiew. W 1991 roku, w trasie koncertowej po Polsce z chórem gospel, poznała Micka, który był członkiem akompaniującego zespołu. Pobrali się w 1992 roku. Elli osiągnęła mistrzostwo w śpiewaniu, pisaniu piosenek, gitarze i gitarze basowej i stała się oryginalnym i kreatywnym muzykiem.

Mick Kałużny, piosenkarz, pisarz, multiinstrumentalista i producent, dorastał we Wrocławiu w czasach komunistycznego reżimu. Jako 5-latek dostał harmonikę i zaczął grać proste folkowe melodie ze słuchu. W wieku 13 lat zaczął grać na gitarze akustycznej, którą kupili mu rodzice. Zanim wyjechał do Szwajcarii w 1994 roku, Mick był liderem wrocławskiego zespołu „Heavy Blues”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *