Wydarzenia organizowane przez Duszpasterstwo Młodzieży

W ciągu lata organizujemy dwa kluczowe wydarzenia skierowane bezpośrednio do nastolatków i młodych dorosłych. Są nimi: Konferencja Momentum (dawniej Decydujący Moment) oraz Start. Pod koniec lata ma natomiast miejsce Konferencja Zdobywcy, która jest szkoleniem dla liderów.

Konferencja Momentum (Kołobrzeg, 9-14 lipca) – to tygodniowa ogólnopolska konferencja

łącząca nauczanie, modlitwę, duchowe przeżycia oraz działania ewangelizacyjne. Podczas tego wydarzenia setki młodych osób przeżywają dotyk żywego Boga, uwielbiają Go z entuzjazmem i podejmują decyzje odnoszące się do ich życia. Każdego dnia w mieście działają grupy ewangelizacyjne, komunikując ludziom, że można żyć inaczej. Przewidzieliśmy również czas na kąpiel i opalanie się nad pięknym polskim morzem.

Start (Sulejów, 21-28 lipca) – to ogólnopolski zlot dla młodzieży w wieku 13-16 lat.

Start jest miejscem, w którym młodzi ludzie podejmują decyzje o wzięciu odpowiedzialności za życie swoje, kolegów i koleżanek. Przeżywają nawrócenie, chrzest w Duchu Świętym, są nauczani na temat relacji z Bogiem. Dowiedzą się, co to znaczy być sługą. Wyposażymy ich, żeby byli zdolni przyprowadzać innych do Chrystusa.

Konferencja Zdobywcy (Zakościele, 20-24 sierpnia)

– według opinii uczestników jest to jedno z najefektywniejszych seminariów szkoleniowych w Polsce. Bogata gama warsztatów tematycznych, wykłady na trzech poziomach zaawansowania, inspirujące uwielbienie oraz znani mówcy – to tylko część tego, co czeka uczestników konferencji. Naszym celem jest wyposażenie przywódców do jak najskuteczniejszej służby. Dodatkowym atutem jest to, że konferencja odbywa się w miejscu, które pozwala połączyć szkolenie z wypoczynkiem.

Szczegółowe informacje dotyczące tych projektów oraz pozostałych działań Duszpasterstwa Młodzieży są zamieszczone na naszych stronach internetowych:
www.de-em.org | www.konferencjamomentum.pl | www.startcamp.pl | www.zdobywcy.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *