Wyjazd na Festiwal Życia do Chorzowa

Osoby zainteresowane wyjazdem do Chorzowa na Festiwal Życia (6 IX 2014) zachęcam do zapoznania się z poniższymi informacjami. Dodam, że jechać może każdy a przejazd jest darmowy w obie strony. 06 września br. na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Życia. Poprzednia, która odbyła się w 2012 roku w Krakowie okazała się wielkim sukcesem gromadząc ok. 20 000 gości

z całego kraju. Tegoroczny festiwal będzie jednym z największych chrześcijańskich wydarzeń kulturalnych na który przyjadą tysiące gości z całego kraju. Celem festiwalu jest dotarcie z ewangelią do jak największej liczby osób. Festiwal jest niebywałą okazją do tego,aby każdy wierzący mógł zabrać swoich przyjaciół,aby oni mogli również usłyszeć Dobra Nowinę.

Podczas imprezy usłyszymy między innymi koncerty TGD, Natalii Niemen i Grzegorza Kloca. Na scenie zagoszczą również raperzy, znani z krakowskiego Festiwalu Życia: Kolah i Arci, oraz Arkadio. Wśród atrakcji tegorocznej edycji festiwalu znajdzie się czołg T-34 ,,Ordon,, należący do Muzeum Miejskiego ,,Sztygarka,, w Dąbrowie Górniczej ,a także wystawa motocykli w wykonaniu klubu motocyklowego ,,Boanerges,,.Na Festiwalu zagoszczą także rycerze z Drużyny Księgi i Miecza Jaźwiec Południe.

Festiwal promuje przede wszystkim wartości rodzinne dlatego też przewidziano mnóstwo atrakcji dla dzieci. W osobnym namiocie najmłodsi będą mogli skorzystać z bogatego programu obejmującego m.in gry sportowe, zabawy, konkursy z nagrodami i występy klaunów. Do ich dyspozycji będzie także dmuchany plac zabaw, a całość ukoronuje koncert Majki Jeżowskiej.

Festiwal stwarza ogromne pole do współpracy pomiędzy różnymi kościołami i denominacjami. Każdy bez względu na przynależność denominacyjną może zaangażować się w pracę wolontaryjną przy Festiwalu.

Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest David Hathaway, założyciel i przewodniczący „Eurovision Mission to Europe”, redaktor magazynu Prophetic Vision, a także międzynarodowy kaznodzieja, aktywnie działający od ponad 60 lat. „Eurovision Mission to Europe” jest jedną z największych organizacji chrześcijańskich w Europie, a także największą tego typu organizacją w Rosji.

Do tej pory festiwale organizowane były w krajach Europy Zachodniej, a także na Ukrainie, w Gruzji, Armenii, Izraelu, Mongolii, etc. W Polsce pierwszy taki festiwal odbył się w 2012 roku w krakowskim Muzeum Lotnictwa Polskiego, na którym bawiło się ponad 20 000 gości z całego kraju. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniu 6 września w Parku Śląskim w Chorzowie.

Więcej inf. na stronie: http://festiwalzycia.com/
lub na plakacie TUTAJ

Wyjazd organizowany jest z Siedlec jak i Międzyrzeca Podlaskiego, Łukowa czy Łosic.
Zainteresowanych wyjazdem z Siedlec zapraszamy do kontaktu z nami.

Patronat medialny: Radio Chrześcijanin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *